nedelja, 12 jun 2022 12:46

DVA ZLATA I SREBRO IZ BLEDA

Veslači Smedereva nastupili su ovog vikenda na tradicionalnoj Bledskoj regati. Boje našeg kluba na ovoj regati branilo je šestoro veslača, a u Smederevo su se vrtaili sa dve zlatne i jednom srebrnom medaljom. Lazar Živanović učestvovao je u osvajanju obe zlatne medalje. Bio je najbolji u kadetskom dubl skulu i četverac skulu. Srebro je osvojio Jovan Marinković u kadetskom skifu. Solidne rezultate ostvarile su i Milka Zdjelar i Milica Mladenović. Milka je bila peta u skifu, a isti plasman ostvarile su Milka i Milica u dublu u juniorskoj konkurenciji. Pored njih nastupili su još Marko Torbica i Miroslav Jovanović.

Pratite nas

Mi volimo da pravimo velike stvari i obećavamo da nećemo stati. Pridružite nam se na našim društvenim mrežama i pomozite nam u tome svojim mislima i idejama!

Social

Kontakt

VK Smederevo
Despota Đurđa 4
11300 Smederevo, Srbija
Tel/Fax:026/621-027
veslacsd@mts.rs

Pretraga